Новини

«Цукерка чи лозина?» — Що покладе Святий Миколай під подушку?

«Цукерка чи лозина?» — Що покладе Святий Миколай під подушку?

 

    Напередодні улюбленого для усіх дітей та  дорослих свята Координаційний центр «Маяк» пропонує відсвяткувати День Святого Миколая як належить, із піснями, танцями та «реальним Миколаєм».

 

 У передчутті дива… хтось старанно пише листа Миколаю, хтось аналізує свої вчинки та поведінку… але абсолютно усі в цю ніч вірять, що дива збуваються.

   Дійсно, важко вигадати кращого дня для того, аби стати для когось Чудотворцем та подарувати диво, навіть якщо і незначне! Адже  хто ще, як не Святий Миколай має надихати малих та дорослих полтавців  на створення див?

   Проведення свята до Дня Святого Миколая у вашому колі знайомих, друзів, колег, родини неодмінно навіє та створить атмосферу свята.

   А як краще, змістовніше, пізнавальніше провести цей вечір?

   Координаційний центр «Маяк» пропонує розробку сценарію святкування Дня Святого Миколая, який, обов’язково, припаде вам до душі. Посилання на сценарій ви знайдете під статтею.

   Тож, давайте готуватися до світлих новорічних свят разом!

Посилання: Свято до дня Святого Миколая

Круглий стіл до Всесвітнього дня захисту прав споживачів. Частина 5 Круглий стіл до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld Вітаємо любі друзі зі святом – Всесвітнім днем захисту прав споживачів!!! Саме у цей знаменний день, 15.03.2019 р., у м. Полтава (Україна) проведено  круглий стіл до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld, організаторами якого вистЧитати далі…
Конкурс відеороликів під девізом СI «Розумні товари варті довіри»     Частина 4 Конкурс відеороликів під девізом СI «Розумні товари варті довіри» (Trusted Smart Products) #BetterDigitalWorld #TrustedSmartProducts #ConnectSMART до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів 2019 р. З 01.02.2019 р. по 11.03.2019 р. Полтавська обласна громадська організація «Полтавський регіональний центр захисту прав Читати далі…
Показати ще

© 2018 Сайт створено за сприяння Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.