Новини

«Артек» — відпочинок для полтавських дітей ЦІЛИЙ рік!

«Артек» — відпочинок для полтавських дітей ЦІЛИЙ рік!

 

Позитив, якісне оздоровлення, цікаве та змістовне дозвілля чекає на дітей Полтавщини у ДПУ Міжнародний дитячий центр «Артек» м. Києва.

Протягом року Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації дарує можливість дітям пільгових категорій якісний відпочинок за межами області, а саме у оздоровчому центрі «Артек» (Пуща Водиця). На дітей чекають різноманітні екскурсії; привітні, доброзичливі та уважні вожаті; можливість знайти нових друзів з різних регіонів України.

Не лише влітку, а й упродовж року діти мають можливість відпочити та оздоровитися в екологічно чистій лісопарковій зоні з розвинутою сучасною інфраструктурою. На території комплексу розташований критий басейн, лікувально-діагностичне відділення, спортивні майданчики, власний пляж.

МДЦ «Артек»- це унікальний простір для досліджень, відкриттів та розвитку власних талантів та здібностей дітей. Це чарівна територія дружби, заповідне місце, де дитина і природа поєднуються в одне ціле.

 

 

Єдиному реєстру дитячих таборів бути!   Міністерство соцполітики України презентувало, яким буде інформаційне наповнення публічної частини сайту Державного реєстру таборів. Кабінет міністрів України затвердив порядок введення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Відповідно до порядку, встановленого Міністерством соціальної політики, обласні державні адміністЧитати далі…
Круглий стіл до Всесвітнього дня захисту прав споживачів. Частина 5 Круглий стіл до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld Вітаємо любі друзі зі святом – Всесвітнім днем захисту прав споживачів!!! Саме у цей знаменний день, 15.03.2019 р., у м. Полтава (Україна) проведено  круглий стіл до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld, організаторами якого вистЧитати далі…
Показати ще

© 2018 Сайт створено за сприяння Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.